SPOTKANIA EDUKACYJNE W RAMACH KAMPANII “MOCZENIU NOCNEMU POWIEDZ: DOBRANOC!”

Spotkania edukacyjne oraz konsultacje lekarskie są częścią rozpoczętej w ubiegłym roku przez Stowarzyszenie Uronef – Nasze Dzieci, ogólnopolskiej kampanii społecznej o charakterze edukacyjnym pt. „Moczeniu nocnemu powiedz: Dobranoc!”. Celem kampanii jest zwiększenie wiedzy rodziców i lekarzy w zakresie moczenia nocnego u dzieci oraz przełamanie funkcjonujących na ten temat stereotypów. Ma ona też za zadanie popularyzację wśród nich serwisu edukacyjnego www.moczenieudzieci.pl zawierającego kompendium wiedzy i porad w zakresie moczenia nocnego u dzieci.
Na potrzeby kampanii powstał 30-sekundowy spot radiowy, layouty prasowe, baner internetowy, które zachęcają do szybkiego zgłoszenia się z dzieckiem moczącym się w nocy do lekarza pierwszego kontaktu celem dokonania diagnostyki i ustalenia odpowiedniego leczenia. W ramach kampanii prowadzone są też aktywności w mediach społecznościowych facebook.com/moczenieudzieci, natomiast w największych miastach w Polsce organizowane są spotkania edukacyjne dla rodziców oraz indywidualne, bezpłatne badania konsultacyjne w placówkach medycznych.

„Moczeniu nocnemu powiedz: Dobranoc!” – pod takim hasłem w dniu 22 maja 2014 roku o godzinie 16:00 w Szczecinie, w hotelu Novotel przy ulicy 3 Maja 31 (piętro 1, sala Amber II) oraz w dniu 29 maja 2014 roku o godzinie 16:00 w Łodzi, w hotelu Holiday Inn przy ulicy Piotrkowskiej 229/231 (parter, sala Festiwalowa) odbędą się bezpłatne spotkania edukacyjne dla rodziców dzieci z problemem moczenia nocnego. Zgłoszenie uczestnictwa oraz więcej informacji pod numerem telefonu 500 210 107 lub  e-mailem kampania@uronef.pl

ZAPRASZAMY!

Comments are closed.