lessphp fatal error: load error: failed to find /autoinstalator/wordpress4/wp-content/themes/theme46568/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /autoinstalator/wordpress4/wp-content/themes/theme46568/style.less Firma | DD Communication

Firma

Pomagamy firmom osiągać cele komunikacyjne.

Wierzymy, że komunikacja jest jednym z najważniejszych instrumentów nowoczesnego zarządzania. Dobieramy precyzyjnie środki, łącząc działania public relations z reklamą, tworząc unikatowe i zintegrowane kampanie medialne. Działania PR traktujemy, jako element szerszej strategii rozwoju marek i firm mający bezpośredni wpływ na wyniki ekonomiczno-finansowe naszych Klientów.

Doceniamy znaczenie rozmowy i wymiany myśli. Umiemy nie tylko przekonywać i doradzać Klientom, ale przede wszystkim umiemy ich słuchać. W duchu prostoty i innowacyjności kształtujemy relacje z naszymi Klientami.

Opracowujemy nowoczesne modele komunikacji dla branż, przedsiębiorstw i produktów

Nasze wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy podczas tworzenia skutecznych strategii komunikacyjnych dla branży farmaceutycznej, motoryzacyjnej, finansowej czy budowlanej w zakresie korporacji, jak i konkretnych produktów. Z pasją tworzymy i realizujemy kampanie medialne z obszaru ochrony zdrowia – bo zależy nam aby ludziom żyło się lepiej.

Wierzymy, że każda firma, każdy produkt, ma swoją historię i wyjątkową ideę. Dlatego naszych Klientów traktujemy w sposób indywidualny, a nasze działania cechuje zarówno kreatywność, jak i rzetelność, co przekłada się na efektywność prowadzonych projektów.

Efektywnie doradzamy i działamy w każdej dziedzinie gospodarki

Agencja D&D Communication  jest członkiem PRCA, Międzynarodowego Stowarzyszenia Agencji PR, z siedzibą w Londynie. PRCA reprezentuje ponad 300 członków z całego świata. Celem Stowarzyszenia PRCA jest promowanie profesjonalnych działań w dziedzinie public relations, podnoszenie standardów w PR i komunikacji, zapewnienie członkom dostępu do najnowszych danych branżowych oraz ułatwianie wymiany najlepszych praktyk w komunikacji. Wszystkich członków PRCA obowiązuje kodeks postępowania PR.

[row] [span12][spacer][/span12] [span12]

Fakty

[row_in] [span4]

D&D Communication  jest jedną z 380 międzynarodowych agencji PR zrzeszonych w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Konsultantów PR.Stowarzyszenie PRCA ma siedzibę w Londynie.

[button text=”Zobacz więcej!” link=”http://ddc.info.pl/specjalizacje/” style=”default” size=”normal” target=”_self” display=”inline” icon=”no”] [/span4] [span4]

Wierzymy, że komunikacja jest jednym z najważniejszych instrumentów nowoczesnego zarządzania. Dobieramy precyzyjnie środki, łącząc działania public relations z reklamą, tworząc unikatowe i zintegrowane kampanie medialne.

[button text=”Zobacz więcej!” link=”http://ddc.info.pl/portfolio/” style=”default” size=”normal” target=”_self” display=”inline” icon=”no”] [/span4] [span4]

Doceniamy znaczenie rozmowy i wymiany myśli. Umiemy nie tylko przekonywać i doradzać Klientom, ale przede wszystkim umiemy ich słuchać. W duchu prostoty i innowacyjności kształtujemy relacje z naszymi Klientami.

[button text=”Zobacz więcej!” link=”http://ddc.info.pl/aktualnosci/” style=”default” size=”normal” target=”_self” display=”inline” icon=”no”] [/span4] [/row_in] [/span12] [/row]