Firma

Marzena-Domańska-437x425

Pomagamy firmom osiągać cele komunikacyjne.

Wierzymy, że komunikacja jest jednym z najważniejszych instrumentów nowoczesnego zarządzania. Dobieramy precyzyjnie środki, łącząc działania public relations z reklamą, tworząc unikatowe i zintegrowane kampanie medialne. Działania PR traktujemy, jako element szerszej strategii rozwoju marek i firm mający bezpośredni wpływ na wyniki ekonomiczno-finansowe naszych Klientów.

Doceniamy znaczenie rozmowy i wymiany myśli. Umiemy nie tylko przekonywać i doradzać Klientom, ale przede wszystkim umiemy ich słuchać. W duchu prostoty i innowacyjności kształtujemy relacje z naszymi Klientami.

Opracowujemy nowoczesne modele komunikacji dla branż, przedsiębiorstw i produktów

Nasze wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy podczas tworzenia skutecznych strategii komunikacyjnych dla branży farmaceutycznej, motoryzacyjnej, finansowej czy budowlanej w zakresie korporacji, jak i konkretnych produktów. Z pasją tworzymy i realizujemy kampanie medialne z obszaru ochrony zdrowia – bo zależy nam aby ludziom żyło się lepiej.

Wierzymy, że każda firma, każdy produkt, ma swoją historię i wyjątkową ideę. Dlatego naszych Klientów traktujemy w sposób indywidualny, a nasze działania cechuje zarówno kreatywność, jak i rzetelność, co przekłada się na efektywność prowadzonych projektów.

Efektywnie doradzamy i działamy w każdej dziedzinie gospodarki

Agencja D&D Communication  jest członkiem PRCA, Międzynarodowego Stowarzyszenia Agencji PR, z siedzibą w Londynie. PRCA reprezentuje ponad 300 członków z całego świata. Celem Stowarzyszenia PRCA jest promowanie profesjonalnych działań w dziedzinie public relations, podnoszenie standardów w PR i komunikacji, zapewnienie członkom dostępu do najnowszych danych branżowych oraz ułatwianie wymiany najlepszych praktyk w komunikacji. Wszystkich członków PRCA obowiązuje kodeks postępowania PR.

Marzena Domańska-Sadynica

Dyrektor Generalny

Fakty

D&D Communication  jest jedną z 380 międzynarodowych agencji PR zrzeszonych w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Konsultantów PR.Stowarzyszenie PRCA ma siedzibę w Londynie.

Zobacz więcej!

Wierzymy, że komunikacja jest jednym z najważniejszych instrumentów nowoczesnego zarządzania. Dobieramy precyzyjnie środki, łącząc działania public relations z reklamą, tworząc unikatowe i zintegrowane kampanie medialne.

Zobacz więcej!

Doceniamy znaczenie rozmowy i wymiany myśli. Umiemy nie tylko przekonywać i doradzać Klientom, ale przede wszystkim umiemy ich słuchać. W duchu prostoty i innowacyjności kształtujemy relacje z naszymi Klientami.

Zobacz więcej!