Portfolio

Pneumokokom mówimy: Szczepimy!!!

programy edukacyjne/PR

Agencja D&D Communication przez ponad 2 lata współpracowała z Fundacją Aby żyć przy kompleksowej realizacji ogólnopolskiej kampanii społeczno-edukacyjnej pt. „Pneumokokom mówimy: Szczepimy!!!”. Celem kampanii było podniesienie świadomości społeczeństwa na temat zakażeń pneumokokowych oraz zachęcenie rodziców do szczepienia dzieci w celu zapobiegania groźnym dla życia i zdrowia chorobom wywoływanym przez pneumokoki…..

Czytaj dalej!

Kleszczowe zapalenie mózgu

konferencje prasowe/programy edukacyjne

Agencja D&D Communication przez niemal 2 lata współpracowała z Fundacją Aby żyć przy kompleksowej realizacji ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej pt.: „Kleszczowe zapalenie mózgu – Szczepimy! Zapobiegamy!”. Celem kampanii było podniesienie społecznej świadomości na temat zagrożeń związanych z kleszczami i przenoszonych przez nie chorób zakaźnych….

Czytaj dalej!

Moczenie nocne

konferencje prasowe/programy edukacyjne

Moczenie prasa_2

Agencja D&D Communication od kilku lat współpracuje ze Stowarzyszeniem Uronef – Nasze Dzieci podejmując działania na rzecz poprawy sytuacji dzieci z moczeniem nocnym. Celem ich jest zwiększenie wiedzy wśród rodziców w zakresie powyższego schorzenia oraz zapewnienie polskim dzieciom uzyskanie odpowiednio wczesnej pomocy zgodnie z międzynarodowymi zaleceniami.

Czytaj dalej!

Wygrajmy z Bólem

konferencje prasowe/programy edukacyjne

ulotka-bólW naszym kraju żyje około 200 000 osób wymagających leczenia z powodu bólów nowotworowych, które mogą pojawić się na każdym etapie choroby. Medycyna dysponuje skutecznymi metodami łagodzenia bólu spowodowanego chorobą bądź działaniami niepożądanymi leczenia…

Czytaj dalej!

Akademia Kobiet Aktywnych

programy edukacyjne/PR

fot. Rafal Maciaga / www.maciaga.pl

fot. Rafal Maciaga / www.maciaga.pl

Projekt pt. „Akademia Kobiet Aktywnych” zrealizowany dla Departamentu ds. Kobiet, Rodziny i Przeciwdziałania Dyskryminacji w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej i współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Akcja skierowana była do kobiet zamieszkujących tereny wiejskie, zaangażowanych w działalność społeczną lub zamierzających taką działalność rozpocząć…

Czytaj dalej!

Medycyna Rozrodu

reklama/public affairs/programy edukacyjne
TATA-lauyou-1-D

Agencja D&D Communication współpracowała ze Stowarzyszeniem na rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji “Nasz Bocian” przy kompleksowej realizacji ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej pt.: „TATA – Najważniejsze słowo dla mężczyzny!”. Działania zostały zainaugurowane konferencją prasową, która odbyła się 9 września 2010 i były prowadzone do końca listopada….

Czytaj dalej!

Spełnione w Biznesie

programy edukacyjne/PR

RAF_0283_resize

Projekt pt. “Spełniona w Biznesie” zrealizowany dla Departamentu ds. Kobiet, Rodziny i Przeciwdziałania Dyskryminacji w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej i współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Głównym założeniem projektu było promowanie przedsiębiorczości wśród kobiet i ich aktywności w życiu społecznym i zawodowym…

Czytaj dalej!

Białaczka

reklama/PR/programy edukacyjne

Bialaczka-reklama-1-DHematologia jest jedną z najszybciej rozwijających się specjalizacji medycznych na świecie. Na przełomie ostatnich lat dokonał się imponujący postęp w leczeniu chorób nowotworowych krwi i układu krwiotwórczego. Ze względu na tak dużą dynamikę nasze aktywności charakteryzują się innowacyjnością oraz dopasowaniem do specyfiki sytuacji…

Czytaj dalej!

Cukrzyca

programy edukacyjne/PR

Agencja D&D Communication realizowała we współpracy z pozarządowymi organizacjami działającymi na rzecz pacjentów diabetologicznych ogólnopolską społeczną kampanię edukacyjną pt. „Cukrzyca bez powikłań”. W projekt zaangażowały się Stowarzyszenie Wesoły Diabetyk (organizator główny), Stowarzyszenie Edukacji Diabetologicznej, Fundacja „Wstańmy Razem. Aktywna Rehabilitacja”, Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej, Koalicja Na Rzecz Walki z Cukrzycą, Ogólnopolska Federacja Organizacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży Chorym na Cukrzycę.

Czytaj dalej!

Portfolio | Portfolio page 2 |Portfolio page 3